pdf icon

Pobierz Katalog

header

O nas

Krótko o Drewnogród:
solidna firma, solidne produkty

Wszystko co robimy, staramy się robić doskonale.
Nasza jakość opiera się na 3 niezmiennych fundamentach.

Radość dzieci, bezpieczeństwo urządzeń, satysfakcja zamawiającego.
Te trzy składniki doskonałości wyróżniają nas od samego początku
i wytyczają kierunek każdego naszego działania.

FUNDAMENT I

Radość

Wiemy, że klienci Drewnogród to nie tylko Ci, którzy kupują nasze urządzenia, ale także Ci, którzy z nich korzystają. Zawsze o tym pamiętamy. To oni, najmłodsi użytkownicy, są w naszej pamięci, gdy projektujemy i montujemy każdy detal.

FUNDAMENT II

Bezpieczeństwo

Wiemy, że projektowanie placów zabaw to poważna sprawa. Dobrze zaplanowany i wykonany plac ma cieszyć i rozwijać dzieci, nigdy zaś nie być zagrożeniem. Musi być solidny, spełniać wszystkie odpowiednie normy i chronić dzieci w każdym wieku. Dobra zabawa to bezpieczna zabawa.

FUNDAMENT III

Satysfakcja

Nabywca, który zamawia bądź odbiera od nas zamówienie, ma być zawsze zadowolony. To nasza ambicja i strategiczny cel, który skutecznie realizujemy już 20 lat. Takich zadowolonych klientów mamy zarówno w kraju jak i za granicą. Jesteśmy dumni z ich satysfakcji i rekomendacji.

Nasza historia

Jesteśmy zespołem o ogromnym doświadczeniu. Działając już trzecią dekadę, stajemy się firmą
wielopokoleniową i łączymy to, co najlepsze w tradycyjnym i nowym podejściu.

vertical line
2000 - 2020

Powstanie i rozwój Drewnogrodu

Firma Drewnogród powstała 1 II 2000 r. To zespół specjalistów od projektowania, produkcji i montażu urządzeń na place zabaw. Od początku stawialiśmy na najwyższe bezpieczeństwo, doskonałe walory użytkowe, ergonomię oraz walory rekreacyjne i zdrowotne projektowanego sprzętu.

Place zabaw to dla nas bardzo poważna sprawa. Podczas zabawy dzieci ćwiczą koordynację ruchową i zdobywają sprawność, która zostaje na całe życie. Dla wykonawcy placu to ogromna odpowiedzialność.

Nasze place zabaw początkowo były wykonywane z drewna i stali. W trosce o ekologię wprowadziliśmy innowacyjne urządzenia o konstrukcji aluminiowej, które mogą być w 100 % poddane recyklingowi. Pomysł nasz spotkał się z pozytywnym odzewem ze strony klientów krajowych i zagranicznych.

2020 - dziś

W 2020 r. marka Drewnogród to jeden z wiodących producentów placów zabaw, ale najważniejsza jest dla nas przyszłość, a nie chwała dwudziestu lat sukcesów. Nasi klienci idą naprzód i my razem z nimi.

Sygnałem naszej wszechstronności i rozwoju jest nowa marka Atlanso — krótkie, proste słowo, którym z dumą przedstawiamy się na rynkach zagranicznych.

Drewnogród to drewno i sukcesy w całej Polsce. Atlanso to nowe technologie i wyjście na Europę. Tak to widzimy i realizujemy tę wizję każdego dnia.

Przyszłość

Dynamiczny rozwój

Nowa marka Atlanso pozwoliła nam na pełne wykorzystanie nowych technologii, poszerzenie skali działania i odpowiedź na potrzeby nowych klientów.

Jesteśmy przekonani, że tak naprawdę nasza historia dopiero się zaczyna.

Nasza propozycja

Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy placów zabaw, ważne jest dla Ciebie dobro dziecka oraz cenisz dbałość przejrzyj ofertę Drewnogród i napisz do nas. Każda dobra współpraca zaczęła się kiedyś od pierwszego kontaktu.

Sprawdź naszą ofertę Skontaktuj się z nami

Nasze referencje

Sprawdź referencje od naszych zadowolonych kontrahentów

Zajmiemy się wszystkim co potrzebne, by dzieci były zadowolone z naszego placu przez wiele lat.

Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź naszą ofertę Skontaktuj się z nami